Basketball Champions League

Schedule

Day 1

VEF Riga 00-00 Mornar Bar
Gaziantep 00-00 Peristeri
Neptunas 00-00 Happy Casa Brindisi
PAOK 00-00 Besiktas S.J.
Iberostar Tenerife 00-00 Nizhny Novgorod
Strasbourg 00-00 BC Oostende
Hapoel Holon 00-00 Turk Telekom
Rasta Vechta 00-00 Anwil Wloclawek
Bandirma Banvit Kirmizi 00-00 Hapoel Jerusalem
AEK Athens 00-00 Pau-L-Orthez
CEZ Nymburk 00-00 Brose Bamberg
Telekom Baskets Bonn 00-00 Casademont Zaragoza
Dijon 00-00 Falco
BAXI Manresa 00-00 Polski Cukier Torun
Banco di Sardegna Sassari 00-00 Lietkabelis
San Pablo Burgos 00-00 Sodertalje Kings

Day 2

Falco 00-00 PAOK
Besiktas S.J. 00-00 Casademont Zaragoza
Polski Cukier Torun 00-00 Strasbourg
Mornar Bar 00-00 Iberostar Tenerife
CEZ Nymburk 00-00 Gaziantep
BC Oostende 00-00 Hapoel Holon
Pau-L-Orthez 00-00 Rasta Vechta
San Pablo Burgos 00-00 Anwil Wloclawek
Happy Casa Brindisi 00-00 Telekom Baskets Bonn
Neptunas 00-00 Dijon
Turk Telekom 00-00 Banco di Sardegna Sassari
Peristeri 00-00 VEF Riga
Brose Bamberg 00-00 Nizhny Novgorod
Hapoel Jerusalem 00-00 AEK Athens
Sodertalje Kings 00-00 Bandirma Banvit Kirmizi
BAXI Manresa 00-00 Lietkabelis

Day 3

Bandirma Banvit Kirmizi 00-00 San Pablo Burgos
Anwil Wloclawek 00-00 Pau-L-Orthez
PAOK 00-00 Neptunas
Polski Cukier Torun 00-00 Hapoel Holon
Nizhny Novgorod 00-00 Mornar Bar
Telekom Baskets Bonn 00-00 Besiktas S.J.
Strasbourg 00-00 BAXI Manresa
Iberostar Tenerife 00-00 Peristeri
Gaziantep 00-00 Brose Bamberg
VEF Riga 00-00 CEZ Nymburk
AEK Athens 00-00 Sodertalje Kings
Hapoel Jerusalem 00-00 Rasta Vechta
Dijon 00-00 Happy Casa Brindisi
Lietkabelis 00-00 Turk Telekom
Casademont Zaragoza 00-00 Falco
Banco di Sardegna Sassari 00-00 BC Oostende

Day 4

Peristeri 00-00 Nizhny Novgorod
VEF Riga 00-00 Gaziantep
CEZ Nymburk 00-00 Iberostar Tenerife
Polski Cukier Torun 00-00 Banco di Sardegna Sassari
San Pablo Burgos 00-00 Pau-L-Orthez
Brose Bamberg 00-00 Mornar Bar
Dijon 00-00 PAOK
BC Oostende 00-00 Lietkabelis
Bandirma Banvit Kirmizi 00-00 AEK Athens
Neptunas 00-00 Casademont Zaragoza
Falco 00-00 Telekom Baskets Bonn
Strasbourg 00-00 Hapoel Holon
Hapoel Jerusalem 00-00 Anwil Wloclawek
Sodertalje Kings 00-00 Rasta Vechta
BAXI Manresa 00-00 Turk Telekom
Happy Casa Brindisi 00-00 Besiktas S.J.

Day 5

Besiktas S.J. 00-00 Falco
PAOK 00-00 Happy Casa Brindisi
Mornar Bar 00-00 Peristeri
Telekom Baskets Bonn 00-00 Neptunas
Pau-L-Orthez 00-00 Hapoel Jerusalem
Rasta Vechta 00-00 Bandirma Banvit Kirmizi
Lietkabelis 00-00 Polski Cukier Torun
Casademont Zaragoza 00-00 Dijon
Turk Telekom 00-00 BC Oostende
AEK Athens 00-00 San Pablo Burgos
VEF Riga 00-00 Brose Bamberg
Anwil Wloclawek 00-00 Sodertalje Kings
Nizhny Novgorod 00-00 CEZ Nymburk
Hapoel Holon 00-00 BAXI Manresa
Banco di Sardegna Sassari 00-00 Strasbourg
Iberostar Tenerife 00-00 Gaziantep

Day 6

Bandirma Banvit Kirmizi 00-00 Anwil Wloclawek
AEK Athens 00-00 Rasta Vechta
VEF Riga 00-00 Iberostar Tenerife
Polski Cukier Torun 00-00 Turk Telekom
Dijon 00-00 Telekom Baskets Bonn
Sodertalje Kings 00-00 Pau-L-Orthez
Hapoel Holon 00-00 Banco di Sardegna Sassari
BAXI Manresa 00-00 BC Oostende
Gaziantep 00-00 Nizhny Novgorod
Neptunas 00-00 Besiktas S.J.
CEZ Nymburk 00-00 Mornar Bar
PAOK 00-00 Casademont Zaragoza
San Pablo Burgos 00-00 Hapoel Jerusalem
Strasbourg 00-00 Lietkabelis
Brose Bamberg 00-00 Peristeri
Happy Casa Brindisi 00-00 Falco

Day 7

Besiktas S.J. 00-00 Dijon
Peristeri 00-00 CEZ Nymburk
BC Oostende 00-00 Polski Cukier Torun
Rasta Vechta 00-00 San Pablo Burgos
Lietkabelis 00-00 Hapoel Holon
Pau-L-Orthez 00-00 Bandirma Banvit Kirmizi
Banco di Sardegna Sassari 00-00 BAXI Manresa
Iberostar Tenerife 00-00 Brose Bamberg
Turk Telekom 00-00 Strasbourg
Anwil Wloclawek 00-00 AEK Athens
Nizhny Novgorod 00-00 VEF Riga
Mornar Bar 00-00 Gaziantep
Falco 00-00 Neptunas
Telekom Baskets Bonn 00-00 PAOK
Hapoel Jerusalem 00-00 Sodertalje Kings
Casademont Zaragoza 00-00 Happy Casa Brindisi

Day 8

Besiktas S.J. 00-00 PAOK
Anwil Wloclawek 00-00 Rasta Vechta
Nizhny Novgorod 00-00 Iberostar Tenerife
Falco 00-00 Dijon
Lietkabelis 00-00 Banco di Sardegna Sassari
Sodertalje Kings 00-00 San Pablo Burgos
Pau-L-Orthez 00-00 AEK Athens
Brose Bamberg 00-00 CEZ Nymburk
Turk Telekom 00-00 Hapoel Holon
Peristeri 00-00 Gaziantep
Polski Cukier Torun 00-00 BAXI Manresa
Mornar Bar 00-00 VEF Riga
BC Oostende 00-00 Strasbourg
Hapoel Jerusalem 00-00 Bandirma Banvit Kirmizi
Casademont Zaragoza 00-00 Telekom Baskets Bonn
Happy Casa Brindisi 00-00 Neptunas

Day 9

Gaziantep 00-00 CEZ Nymburk
PAOK 00-00 Falco
Strasbourg 00-00 Polski Cukier Torun
Nizhny Novgorod 00-00 Brose Bamberg
Lietkabelis 00-00 BAXI Manresa
Hapoel Holon 00-00 BC Oostende
Rasta Vechta 00-00 Pau-L-Orthez
Iberostar Tenerife 00-00 Mornar Bar
Bandirma Banvit Kirmizi 00-00 Sodertalje Kings
Anwil Wloclawek 00-00 San Pablo Burgos
AEK Athens 00-00 Hapoel Jerusalem
VEF Riga 00-00 Peristeri
Telekom Baskets Bonn 00-00 Happy Casa Brindisi
Dijon 00-00 Neptunas
Banco di Sardegna Sassari 00-00 Turk Telekom
Casademont Zaragoza 00-00 Besiktas S.J.

Day 10

Besiktas S.J. 00-00 Telekom Baskets Bonn
Neptunas 00-00 PAOK
CEZ Nymburk 00-00 VEF Riga
San Pablo Burgos 00-00 Bandirma Banvit Kirmizi
Mornar Bar 00-00 Nizhny Novgorod
BC Oostende 00-00 Banco di Sardegna Sassari
Pau-L-Orthez 00-00 Anwil Wloclawek
Rasta Vechta 00-00 Hapoel Jerusalem
Turk Telekom 00-00 Lietkabelis
Peristeri 00-00 Iberostar Tenerife
Hapoel Holon 00-00 Polski Cukier Torun
Falco 00-00 Casademont Zaragoza
Sodertalje Kings 00-00 AEK Athens
Brose Bamberg 00-00 Gaziantep
BAXI Manresa 00-00 Strasbourg
Happy Casa Brindisi 00-00 Dijon

Day 11

Besiktas S.J. 00-00 Happy Casa Brindisi
Pau-L-Orthez 00-00 San Pablo Burgos
Mornar Bar 00-00 Brose Bamberg
Lietkabelis 00-00 BC Oostende
Rasta Vechta 00-00 Sodertalje Kings
Hapoel Holon 00-00 Strasbourg
AEK Athens 00-00 Bandirma Banvit Kirmizi
Iberostar Tenerife 00-00 CEZ Nymburk
Turk Telekom 00-00 BAXI Manresa
Gaziantep 00-00 VEF Riga
Anwil Wloclawek 00-00 Hapoel Jerusalem
PAOK 00-00 Dijon
Nizhny Novgorod 00-00 Peristeri
Telekom Baskets Bonn 00-00 Falco
Casademont Zaragoza 00-00 Neptunas
Banco di Sardegna Sassari 00-00 Polski Cukier Torun

Day 12

Bandirma Banvit Kirmizi 00-00 Rasta Vechta
Peristeri 00-00 Mornar Bar
CEZ Nymburk 00-00 Nizhny Novgorod
Falco 00-00 Besiktas S.J.
Sodertalje Kings 00-00 Anwil Wloclawek
Brose Bamberg 00-00 VEF Riga
Dijon 00-00 Casademont Zaragoza
BAXI Manresa 00-00 Hapoel Holon
Neptunas 00-00 Telekom Baskets Bonn
Gaziantep 00-00 Iberostar Tenerife
San Pablo Burgos 00-00 AEK Athens
Polski Cukier Torun 00-00 Lietkabelis
BC Oostende 00-00 Turk Telekom
Strasbourg 00-00 Banco di Sardegna Sassari
Hapoel Jerusalem 00-00 Pau-L-Orthez
Happy Casa Brindisi 00-00 PAOK

Day 13

Besiktas S.J. 00-00 Neptunas
Peristeri 00-00 Brose Bamberg
Anwil Wloclawek 00-00 Bandirma Banvit Kirmizi
Mornar Bar 00-00 CEZ Nymburk
Telekom Baskets Bonn 00-00 Dijon
Pau-L-Orthez 00-00 Sodertalje Kings
BC Oostende 00-00 BAXI Manresa
Banco di Sardegna Sassari 00-00 Hapoel Holon
Iberostar Tenerife 00-00 VEF Riga
Turk Telekom 00-00 Polski Cukier Torun
Hapoel Jerusalem 00-00 San Pablo Burgos
Nizhny Novgorod 00-00 Gaziantep
Falco 00-00 Happy Casa Brindisi
Lietkabelis 00-00 Strasbourg
Rasta Vechta 00-00 AEK Athens
Casademont Zaragoza 00-00 PAOK

Day 14

CEZ Nymburk 00-00 Peristeri
Brose Bamberg 00-00 Iberostar Tenerife
VEF Riga 00-00 Nizhny Novgorod
Gaziantep 00-00 Mornar Bar
Dijon 00-00 Besiktas S.J.
Happy Casa Brindisi 00-00 Casademont Zaragoza
Neptunas 00-00 Falco
PAOK 00-00 Telekom Baskets Bonn
Bandirma Banvit Kirmizi 00-00 Pau-L-Orthez
AEK Athens 00-00 Anwil Wloclawek
San Pablo Burgos 00-00 Rasta Vechta
Sodertalje Kings 00-00 Hapoel Jerusalem
BAXI Manresa 00-00 Banco di Sardegna Sassari
Strasbourg 00-00 Turk Telekom
Polski Cukier Torun 00-00 BC Oostende
Hapoel Holon 00-00 Lietkabelis

Post your comment