Poland - PLK

Schedule

Day 1

WKS Slask Wroclaw 111-95 HydroTruck Radom
GTK Gliwice 102-105 MKS Dabrowa Gornicza
Spojnia 65-76 Asseco Arka Gdynia
Trefl Sopot 90-77 King Szczecin
Stal Ostrow Wielkopolski 88-94 Astoria Bydgoszcz
Start Lublin 84-79 Stelmet Zielona Góra
Anwil Wloclawek 110-72 Polpharma Starogard Gdanski
Polski Cukier Torun 79-70 Legia Warszawa

Day 2

Stal Ostrow Wielkopolski 72-78 Stelmet Zielona Góra
Asseco Arka Gdynia 87-66 Trefl Sopot
Astoria Bydgoszcz 80-97 Polski Cukier Torun
GTK Gliwice 79-81 King Szczecin
MKS Dabrowa Gornicza 98-94 WKS Slask Wroclaw
HydroTruck Radom 66-77 Start Lublin
Polpharma Starogard Gdanski 75-80 Spojnia
Legia Warszawa 87-94 Anwil Wloclawek

Day 3

Polski Cukier Torun 92-82 Stelmet Zielona Góra
Spojnia 82-95 Anwil Wloclawek
Trefl Sopot 95-91 Polpharma Starogard Gdanski
HydroTruck Radom 80-74 Stal Ostrow Wielkopolski
WKS Slask Wroclaw 73-83 King Szczecin
Start Lublin 91-80 MKS Dabrowa Gornicza
Asseco Arka Gdynia 78-87 GTK Gliwice
Legia Warszawa 69-71 Astoria Bydgoszcz

Day 4

Stelmet Zielona Góra 103-64 Legia Warszawa
King Szczecin 90-81 Start Lublin
Polpharma Starogard Gdanski 70-89 GTK Gliwice
Trefl Sopot 68-64 Spojnia
WKS Slask Wroclaw 83-85 Asseco Arka Gdynia
MKS Dabrowa Gornicza 88-82 Stal Ostrow Wielkopolski
Astoria Bydgoszcz 103-106 Anwil Wloclawek
Polski Cukier Torun 86-53 HydroTruck Radom

Day 5

GTK Gliwice 93-97 Spojnia
Polpharma Starogard Gdanski 82-99 WKS Slask Wroclaw
Polski Cukier Torun 100-64 MKS Dabrowa Gornicza
Stal Ostrow Wielkopolski 71-96 King Szczecin
Anwil Wloclawek 84-86 Trefl Sopot
Legia Warszawa 76-90 HydroTruck Radom
Start Lublin 66-95 Asseco Arka Gdynia
Astoria Bydgoszcz 99-110 Stelmet Zielona Góra

Day 6

Polpharma Starogard Gdanski 94-102 Start Lublin
Trefl Sopot 99-94 GTK Gliwice
Spojnia 79-82 WKS Slask Wroclaw
Asseco Arka Gdynia 69-71 Stal Ostrow Wielkopolski
HydroTruck Radom 85-80 Astoria Bydgoszcz
King Szczecin 104-97 Polski Cukier Torun
Stelmet Zielona Góra 101-77 Anwil Wloclawek
MKS Dabrowa Gornicza 95-103 Legia Warszawa

Day 7

WKS Slask Wroclaw 71-87 Trefl Sopot
Polski Cukier Torun 80-65 Asseco Arka Gdynia
Stal Ostrow Wielkopolski 81-72 Polpharma Starogard Gdanski
Stelmet Zielona Góra 106-83 HydroTruck Radom
Astoria Bydgoszcz 89-93 MKS Dabrowa Gornicza
Legia Warszawa 95-87 King Szczecin
Anwil Wloclawek 118-74 GTK Gliwice
Start Lublin 82-73 Spojnia

Day 8

MKS Dabrowa Gornicza 81-97 Stelmet Zielona Góra
King Szczecin 85-87 Astoria Bydgoszcz
Polpharma Starogard Gdanski 86-89 Polski Cukier Torun
Trefl Sopot 82-95 Start Lublin
Anwil Wloclawek 78-82 HydroTruck Radom
Spojnia 80-66 Stal Ostrow Wielkopolski
Asseco Arka Gdynia 81-66 Legia Warszawa
WKS Slask Wroclaw 81-84 GTK Gliwice

Day 9

Stelmet Zielona Góra 108-85 King Szczecin
Start Lublin 78-72 GTK Gliwice
Spojnia 73-82 Polski Cukier Torun
Stal Ostrow Wielkopolski 89-71 Trefl Sopot
Legia Warszawa 77-81 Polpharma Starogard Gdanski
Astoria Bydgoszcz 72-81 Asseco Arka Gdynia
Anwil Wloclawek 96-85 WKS Slask Wroclaw
HydroTruck Radom 96-76 MKS Dabrowa Gornicza

Day 10

Stelmet Zielona Góra 87-65 Asseco Arka Gdynia
Polpharma Starogard Gdanski 80-97 Astoria Bydgoszcz
GTK Gliwice 64-85 Stal Ostrow Wielkopolski
Anwil Wloclawek 112-88 MKS Dabrowa Gornicza
Trefl Sopot 63-80 Polski Cukier Torun
Spojnia 71-69 Legia Warszawa
WKS Slask Wroclaw 70-78 Start Lublin
King Szczecin 77-78 HydroTruck Radom

Day 11

Stelmet Zielona Góra 93-84 Polpharma Starogard Gdanski
Legia Warszawa 71-92 Trefl Sopot
Start Lublin 96-71 Anwil Wloclawek
Stal Ostrow Wielkopolski 80-100 WKS Slask Wroclaw
Astoria Bydgoszcz 90-82 Spojnia
HydroTruck Radom 68-85 Asseco Arka Gdynia
King Szczecin 97-44 MKS Dabrowa Gornicza
Polski Cukier Torun 98-92 GTK Gliwice

Day 12

GTK Gliwice 95-94 Legia Warszawa
Spojnia 76-96 Stelmet Zielona Góra
Anwil Wloclawek 110-82 King Szczecin
Polpharma Starogard Gdanski 78-86 HydroTruck Radom
WKS Slask Wroclaw 86-108 Polski Cukier Torun
Trefl Sopot 87-78 Astoria Bydgoszcz
Asseco Arka Gdynia 95-68 MKS Dabrowa Gornicza
Start Lublin 84-72 Stal Ostrow Wielkopolski

Day 13

Stelmet Zielona Góra 110-80 Trefl Sopot
Legia Warszawa 71-98 WKS Slask Wroclaw
HydroTruck Radom 75-77 Spojnia
Astoria Bydgoszcz 96-104 GTK Gliwice
MKS Dabrowa Gornicza 74-84 Polpharma Starogard Gdanski
Stal Ostrow Wielkopolski 96-98 Anwil Wloclawek
Polski Cukier Torun 78-75 Start Lublin
Asseco Arka Gdynia 83-82 King Szczecin

Day 14

Anwil Wloclawek 83-65 Asseco Arka Gdynia
Polpharma Starogard Gdanski 89-71 King Szczecin
Spojnia 84-70 MKS Dabrowa Gornicza
Stal Ostrow Wielkopolski 85-72 Polski Cukier Torun
WKS Slask Wroclaw 90-88 Astoria Bydgoszcz
Trefl Sopot 84-83 HydroTruck Radom
Start Lublin 79-84 Legia Warszawa
GTK Gliwice 74-83 Stelmet Zielona Góra

Day 15

King Szczecin 74-68 Spojnia
Stelmet Zielona Góra 83-78 WKS Slask Wroclaw
HydroTruck Radom 89-71 GTK Gliwice
Legia Warszawa 75-104 Stal Ostrow Wielkopolski
Astoria Bydgoszcz 75-104 Start Lublin
MKS Dabrowa Gornicza 62-87 Trefl Sopot
Polski Cukier Torun 86-102 Anwil Wloclawek
Asseco Arka Gdynia 100-69 Polpharma Starogard Gdanski

Day 16

Stelmet Zielona Góra 100-93 Start Lublin
Asseco Arka Gdynia 82-97 Spojnia
Polpharma Starogard Gdanski 78-109 Anwil Wloclawek
Astoria Bydgoszcz 95-78 Stal Ostrow Wielkopolski
MKS Dabrowa Gornicza 81-86 GTK Gliwice
King Szczecin 76-70 Trefl Sopot
HydroTruck Radom 83-87 WKS Slask Wroclaw
Legia Warszawa 92-85 Polski Cukier Torun

Day 17

WKS Slask Wroclaw 106-84 MKS Dabrowa Gornicza
Anwil Wloclawek 105-79 Legia Warszawa
King Szczecin 86-80 GTK Gliwice
Trefl Sopot 79-86 Asseco Arka Gdynia
Spojnia 92-71 Polpharma Starogard Gdanski
Start Lublin 94-78 HydroTruck Radom
Stelmet Zielona Góra 99-90 Stal Ostrow Wielkopolski

Day 18

Polpharma Starogard Gdanski 92-82 Trefl Sopot
Astoria Bydgoszcz 96-87 Legia Warszawa
Anwil Wloclawek 110-84 Spojnia
King Szczecin 77-92 WKS Slask Wroclaw
MKS Dabrowa Gornicza 66-74 Start Lublin
GTK Gliwice 74-82 Asseco Arka Gdynia
Stal Ostrow Wielkopolski 59-51 HydroTruck Radom

Day 19

Legia Warszawa 89-97 Stelmet Zielona Góra
Spojnia 78-69 Trefl Sopot
Start Lublin 88-65 King Szczecin
Stal Ostrow Wielkopolski 87-77 MKS Dabrowa Gornicza
Anwil Wloclawek 76-70 Astoria Bydgoszcz
HydroTruck Radom 71-72 Polski Cukier Torun
GTK Gliwice 111-99 Polpharma Starogard Gdanski
Asseco Arka Gdynia 86-73 WKS Slask Wroclaw

Day 20

Stelmet Zielona Góra 107-113 Astoria Bydgoszcz
HydroTruck Radom 79-76 Legia Warszawa
King Szczecin 75-73 Stal Ostrow Wielkopolski
Asseco Arka Gdynia 75-81 Start Lublin
Spojnia 86-79 GTK Gliwice
Trefl Sopot 64-77 Anwil Wloclawek
MKS Dabrowa Gornicza 85-96 Polski Cukier Torun
WKS Slask Wroclaw 90-83 Polpharma Starogard Gdanski

Day 21

Anwil Wloclawek 79-95 Stelmet Zielona Góra
Stal Ostrow Wielkopolski 63-62 Asseco Arka Gdynia
GTK Gliwice 71-99 Trefl Sopot
Legia Warszawa 90-83 MKS Dabrowa Gornicza
WKS Slask Wroclaw 85-65 Spojnia
Start Lublin 82-80 Polpharma Starogard Gdanski
Astoria Bydgoszcz 80-66 HydroTruck Radom
Polski Cukier Torun 103-73 King Szczecin

Day 22

HydroTruck Radom 74-86 Stelmet Zielona Góra
Polpharma Starogard Gdanski 66-106 Stal Ostrow Wielkopolski
GTK Gliwice 82-88 Anwil Wloclawek
Asseco Arka Gdynia 82-75 Polski Cukier Torun
Trefl Sopot 86-76 WKS Slask Wroclaw
King Szczecin 111-89 Legia Warszawa
Spojnia 71-83 Start Lublin
MKS Dabrowa Gornicza 72-86 Astoria Bydgoszcz

Day 23

Stelmet Zielona Góra 97-74 MKS Dabrowa Gornicza

Post your comment